Автопрем'єри: в Україні заходить нова модель

03.08.2016

За словами представників марки в Україні, однією з головних особливостей новинки стане посилений - і особливо міцний - кузов. Для створення кузова використані спеціальні матеріали, завдяки чому навіть при серйозному ДТП ймовірність деформації кузова - отже, і травмування водія і пасажирів - стає мінімальною.

Назва нової моделі в Україні

Компактний кросовер буде продаватися під назвою Tivoli. Спочатку в Україні новинка буде реалізовуватися з переднім приводом, але, як повідомляють в компанії-виробнику, можливо, в подальшому будуть доступні інші варіанти автомобіля.

Модифікації двигуна

Що стосується двигуна, покупцям пропонується бензинова версія об'ємом 1.6 літра. Максимальна потужність становитиме близько 128 "кінських сил". Примітно, що будуть доступні як механіка, так і автомат.

Також в компанії анонсували, що в найближчому майбутньому в Україні з'явиться і дизельна версія нового кросовера (об'єм двигуна складе 1.6 літра). На думку експертів, ця версія, скоріше, стане більш популярною серед українців: з огляду на ціни на паливо - багато хто прагне пересісти на дизельні автомобілі.

Підсумок

Як зарекомендує себе SsangYong Tivoli ми не знаємо , але для того, щоб не ремонтувати картер двигуна в перший рік війни з дорогами України - рекомендуємо встановити захист двигуна SsangYong Кольчуга .

Написать свой комментарий

click fraud detection