Б/у авто втрачають позиції

10.08.2016

Несподівані результати продажів на автомобільному ринку: падає попит на старі машини.

 renault 10-08-16
Результати місяці < br/> Традиційно, асоціація "Укравтопром", яка займається моніторингом ситуації на ринку, надала аналітичні дані за липень. Згідно з отриманими даними, у другому місяці літа було зафіксовано істотне падіння обсягу продажів автомобілів "ні з салону". В цілому, в липні було зареєстровано 5778 автомобілів. Із загальної кількості обсяг продажів б/у автомобілів складає всього 4% (трохи більше 200 проданих автомобілів). Таким чином, обсяги продажів у цьому сегменті впали на 10%.
Що буде далі
Втім, на думку експертів, через місяць-два ситуація може знову змінитися. Зазвичай ближче до кінця літа з'являється більше нових пропозицій - і покупець може довше визначатися з вибором. А ось в жовтні, на думку експертів, ринок знову "оживе" і продажу підростуть.

Що стосується самих популярних марок серед старих автомобілів лідирують легкові і комерційні Renault. Купити захист на двигун Renault ви завжди можете на нашому сайті. На другому місці серед найбільш продаваних б/у автомобілів також - автобуси Mercedes-Benz.

Написать свой комментарий

click fraud detection