Європа вибирає автомобілі на альтернативному паливі

12.03.2016

Попит на покупку екологічних автомобілів виріс на 20%.   За даними Європейської асоціації автомобільних виробників, в Європі зафіксовано зростання продажів автомобілів, які їздять на так званому альтернативному паливі - більш, ніж на 20%. Всього за 2015 рік було реалізовано більше 165 тисяч автомобілів, які їздять на більш екологічному виді палива. Ці показники суттєво вище, ніж було в 2014 році.

Серед країн, які найбільш активно і свідомо вибирають більш екологічні автомобілі, аналітики виділяють, в першу чергу:

Голландію

Великобританію

Францію

Німеччину

Також примітно, що в 2015 році істотно зросли продажі електрокарів - майже в три рази. Також в Європі зростає попит на гібридні автомобілі.

Що стосується України, то на думку експертів, буде зростати популярність біологічного палива і серед українців - оскільки це дозволить знизити витрати власників на 4-5 гривень з кожного літра. Крім того, серед українців зростає попит на електромобілі, проте багато хто поки не поспішають з покупкою - це пов'язано з тим, що в Україні поки відсутня повноцінна мережа для обслуговування такого транспорту. Однак екпертів впевнені: слідом за змінами в законодавстві, які зараз активно обговорюються, почне розвиватися і мережа сервісів для електрокарів - і вже тоді може трапиться справжній ажіотаж. Слідом за цими змінами, на думку експертів, українці замість покупки більш доступних за ціною старих авто також будуть вибирати більш екологічні автомобілі, які в перспективі дозволять істотно заощадити на покупці палива і обслуговуванні.


Товари до статті:

Захист двигуна БМВ Е36

Захист картера БМВ Е60

Захист двигуна на Кадді

Захист двигуна Шкода Октавія А7

Захист двигуна Ауді 80 б3

Захист двигуна Ауді а3

Написать свой комментарий

click fraud detection