Названий ТОП-3 найпопулярніших автомобілів в світі

08.08.2016

Також з'явився рейтинг, в якому опублікували інформацію про найпопулярніші автомобілі, які продемонстрували найкращі продажу протягом 2015 року. Цікаво, що багато в чому переваги українців сходяться зі смаками автолюбителів з усього світу.

І переможцем стає ...

Отже, найпопулярнішим автомобілем в 2015 році стала Toyota Corolla - реалізовано понад 1.3 мільйонів екземплярів, що майже на 5% більше, ніж роком раніше. Це - абсолютний рекорд продажів, а найбільшим попитом модель користувалася в США, Китаї і Японії. У нашому магазині завжди в наявності захист для двигуна на   Toyota Corolla .

 toyota_corolla_08-08-16

< p> Хто став фаворитом в Україні?
На другій сходинці рейтингу опинився також улюблений в Україні Volkswagen Golf. Для виробника це значне досягнення: вперше рівень продажів перевищив обсяг в один мільйонів одиниць. В Україні Volkswagen - також на другому місці, правда, найбільш популярною моделлю стала Jetta.

На третьому місці ж виявився пікап Ford F-Series. Не дивно, що цей автомобіль має високі обсяги продажів: наприклад, в США цей автомобіль - багаторічний лідер. Цікаво, що на третьому місці в Україні - автомобілі   Renault. На думку експертів, все цілком закономірно: лідери рейтингу - в більшості країн схожі, а ось на третьому рядку зазвичай модель, яка найбільш підходить для умов і специфіки певної країни.

Написать свой комментарий

click fraud detection