Названі самі економічні автомобілі

23.03.2016

Крім корисних функцій автомобіля велике значення для власників мають, звичайно ж, показники паливного витрати. Для багатьох це часом стає навіть ключовим фактором при виборі машини.

Отже, ТОП-3 найбільш економічних автомобілів, на думку українців, виглядає наступним чином:

Смарт Fortwo

В змішаному циклі (траса + місто) цей автомобіль, призначений для двох," з'їдає "всього 3,4 літра палива на 100 кілометрів. Однак тут є й невеликий нюанс: обсяг бака - всього 35 літрів. Втім, цього вистачає на досить значний кілометраж - до 1000.

БМВ першої серії

Дизельна версія цих автомобілів в змішаному циклі обіцяє до 3,7 літрів за 100 кілометрів, а якщо їздити виключно по трасі - витрата буде ще менше: всього 3,3 літра. Звичайно, вартість самого автомобіля навряд чи назвеш економічною - з іншого боку, такого економічного мотора у інших машин немає.

Захист двигуна на БМВ

Форд Фієста

Аналогічний паливний витрата запропонує хіба що Форд Фієста. Однак попередньо доведеться істотно вкластися: покупка автомобіля обійдеться мінімум в 15 тисяч доларів. Найближчі конкуренти будуть коштувати на 3-4 тисячі доларів менше, проте у Фієсти витрата буде як мінімум на літр менше на "сотню".

Захист двигуна на Фієсту

Написать свой комментарий

click fraud detection