Новый Volkswagen Passat: технические параметры и возможности

07.06.2019

Європейці вже можуть придбати Volkswagen Passat 8 покоління, а українцям доведеться чекати до осені. У чому ж особливості автомобіля?

Зовнішній вигляд Volkswagen Passat навіває ностальгію за попередніми моделями. Виробник змінив грати радіатора і бампер. Якщо доплатите, тоді за головне світло відповідатимуть матричні фари. А в базову комплектацію входить світлодіодна оптика.
У салоні водія порадує мультимедійна система 3-го покоління з дисплеєм 9.2, 8.0 і 6.5 дюйма. За додаткову плату виробник пропонує цифрову панель приладів. Нарешті Volkswagen запропонував десятки різних сервісів: від розслаблюючої музики по радіо до інформації про затори.

При швидкості до 210 км / ч модель рухається в напівавтономному режимі. З доплатою вам встановлять:

  • круїз контроль;
  • систему аварійного гальмування;
  • асистент руху по смузі;
  • помічник парковки і їзди з причепом.


Якщо раніше виробник ставив електромеханічний підсилювач гальм тільки на гібрид GTE, то тепер оснастив і дану модель.
Різновиди бензинового мотора мають потужність 150, 190 або 272 к.с., дизельного - 120, 190 і 240. Також до другої групи відноситься 2.0 TDI, оснащений селективним нейтралізатором оксидів азоту і фільтром сажі. Останній - частина кожного мотора для відповідності європейським нормам.

Потужність бензинового двигуна гібрида Passat GTE - 156 к.с., а електричного - 15. Тепер і батарея сильніше: 13 кВт / год замість 9.9 кВт / год. Згідно з циклом NEDC, запас ходу збільшився з 50 до 70 км, а WLTP - до 55 км.


Як зберегти свій автомобіль?
Для кожної моделі автомобілів розроблена спеціальна захист - Кольчуга. Продумані кріплення і точні форми дозволяють змонтувати її всього за 30 хвилин. Днище машини захищено від ударів і подряпин, вологи і токсичних речовин.

Основа Кольчуги - міцна 2-міліметрова холоднокатана сталь. Одночасно і високі показники міцності захисту, і лише 10-12 кг додаткового навантаження.
Ключові особливості Кольчуги наступні:

  • Через спеціальні отвори у виробі виходить тепле повітря. Завдяки відмінній аеродинаміці, мотор не перегрівається.
  • Підвищена безпека при ДТП за рахунок спеціальної системи. Кольчуга поглинає силу удару і не перешкоджає зсуву двигуна.
  • Висока міцність не тільки за рахунок товщини стали, але і ребер жорсткості. 8-міліметрові балки зменшують силу удару.

 

Оскільки Кольчуга контактує з факторами агресивного середовища, було створено спеціальне покриття. Остання попереджає руйнування захисту і забезпечує тривалий термін служби.
Захисне покриття буває двох видів:

  • Standart. Полімерно-порошкове покриття, що захищає сталь з двох сторін.
  • ZipoFlex. Полімерно-порошкова фарба, цинк і лак. Такі покриття мають гарантію - 3 роки.

 

Захист з другим покриттям дорожче, ніж з першим, але і прослужить вам набагато довше.
Volkswagen Passat з'явиться на нашому ринку вже з цієї осені. Він пропонує для водіїв трохи більше комфорту, ніж попередні моделі. Щоб продовжити термін використання нової моделі і витрачати менше грошей на її обслуговування, скористайтеся Кольчугою.

Написать свой комментарий

Схожі моделі
click fraud detection