Найшвидші: ТОП-5 кращих спортивних автомобілів

18.03.2016

Якщо ви любите швидко їздити - починайте збирати гроші вже зараз: ціна на самий "простенький" спорткар стартує від 500 тисяч доларів. А найшикарніші представники серед спортивних моделей обійдуться і в кілька мільйонів доларів. Крім суперсучасного дизайну все ееті автомобілі мають вражаючими технічними характеристиками і показниками.

В Інтернеті опублікували список автомобілів, які вважаються найкращими серед спортивних. При складанні рейтингу впливали не тільки показники швидкості і потужності, але також рівень керованості і системи безпеки, наявність функцій антізаноса і екстреного гальмування.

Отже, ТОП-5 кращих спортивних автомобілів виглядає наступним чином:

< p> SSC Tuatara впевнено займає першу строчку рейтингу. Автомобіль обладнаний семилітровим турбодвигуном, який дозволяє "вичавити" до 1350 "кінських сил". Розгін до першої сотні займе всього 2,5 секунди!

Hennessey Venom GT 2016 2 має максимальну потужність в 1200" конячок ". Щоб розігнатися до ста кілометрів на годину, автомобілю буде потрібно 2,2 секунди.

Koenigsegg Agera вперше був представлений в початку 2016 року, але вже з літа встиг влаштуватися на третьому рядку. Шведське диво техніки має загальну потужність в 1115 "кінських сил", а до сотні здатний розігнатися за 2,9 секунди.

Bugatti Veyron Super Sport має рекордні показники розгону: швидкість сто кілометрів на годину автомобіль розвиває всього за 2,2 секунди! При цьому загальна потужність суперкара становить 1200 "кінських сил".

SSC Ultimate Aero TT замикає п'ятірку лідерів: максимальна потужність складає 1183" кінських сил ". А щоб розігнатися до ста кілометрів на годину, автомобілю буде потрібно всього 2,78 секунди.

Написать свой комментарий

click fraud detection