ТОП-3 найбільш красивих машин світу

18.03.2016

В інтернеті опублікували добірку автомобілів з найяскравішим дизайном.   Автомобілі вже давно перестали бути просто засобом пересування: тепер це ще й спосіб висловити індивідуальність власника і показати характер самої машини.

Отже, ТОП-3 машин з найяскравішим дизайном виглядає так:

Bugatti Veyron 16.4 Supersport

Впевнено займає перший рядок рейтингу. Чорно-помаранчеві кольори відображають всю міць і верткість цього спорткара. Також автомобіль дивує досить несподіваним рішенням приладової панелі з оригінальним розміщенням додаткових датчиків навколо основного тахометра.

Ferrari 599XX

Володіє яскравим червоним кольором, який прямо вказує на агресивний характер автомобіля. Однак при цьому спорткар відмінно управляється: для зручності водія салон максимально оснащений усілякими корисними датчиками.

Aston Martin

Це вже, насправді, легендарний автомобіль. Недарма ця модель вважається "улюбленою машиною Джеймса Бонда". При цьому, виробник гарантує, що в світі не існує подібної моделі. До речі, дизайн інтер'єру тримається в найсуворішому секреті, - перші екземпляри унікальних автомобілів вже викуплені. Відомо лише, що в обробці деяких елементів інтер'єру використано золото.

Написать свой комментарий

click fraud detection