У США запустять таксі-безпілотники

29.08.2016

Про це нововведення говорили багато компаній - аж до Google, який всіляко підтримував і мріяв реалізувати ідею безпілотних таксі. Однак поки інші думали, до реального втілення революційної ідеї приступає сервіс Uber. На думку експертів, на такий оригінальний крок в компанії йдуть багато в чому через збитковість - мовляв, нова послуга викличе сплеск популярності у пасажирів.

Тестовий заїзд - безкоштовно
вже у вересні в Піттсбурзі (США) будуть працювати 100 автомобілів без пілотів - в тестовому режимі. Пасажири зможуть вибрати як поїздку на безпілотник, так і на звичайному автомобілі. Але, звичайно ж, пасажирів всіляко намагаються "заманити": поїздки на безпілотники буду абсолютно безкоштовними.

Наскільки це безпечно?
Оскільки поїздки поки проводяться в тестовому режимі, всі одно в машині буде перебувати оператор, який в разі непередбаченої ситуації зможе взяти керування на себе. Дані про поїздку записуються на спеціальний комп'ютер: пізніше отриману інформацію опрацюють і представлять результати тесту громадськості.

 volvo-29-08

При цьому, нову послугу будуть" обкатувати "на автомобілях Volvo - бренд вирішив стати одним з партнерів по реалізації ідеї. Ці автомобілі вибрані не випадково - багато в чому завдяки їх високої безпеки. До речі, щоб запобігти пошкодженням, радимо встановити захист на двигун Volvo - її ви завжди зможете купити на нашому сайті.

Написать свой комментарий

click fraud detection