В Україні назвали ТОП автомобілів які найбільше продаються

05.08.2016

В інтернеті опублікували рейтинг автомобілів, які продемонстрували найкращі обсяги продажів в липні. Складанням рейтингу займалася асоціація "Укравтопром", яка традиційно відстежує актуальну ситуацію на українському ринку автомобілів і надає найсвіжіші дані.  

< img class="img-fluid" src="/files/uploads/News/05-08-2016-jetta.jpg" width="1080" height="720" alt="05-08-2016-jetta" title="05-08-2016-jetta"/>

Скільки нових авто купили українці

< span style="font-size: 16px;"> Згідно з опублікованими даними, в перебігу місяця українці купили 5548 автомобілів з салону. Цікаво, що ці показники - вище, ніж в аналогічному періоді минулого року. В цілому продажі в липні 2016 на 4% вище, ніж було в липні-2015. Таким чином, як і прогнозували автомобільні експерти, на ринку буде тривати зростання обсягів продажів.

ТОП-5 найбільш продаваних авто

Також примітно , що лідери рейтингу змінилися. Якщо раніше першість було за Toyota (японці вже вдруге за рік здають позиції), тепер же найкращі продажу автомобілів демонструє Volkswagen. А на третьому місці опинився, традиційно, Renault.

Також в ТОП-5 автомобілів, найбільш популярних серед українців в липні, потрапили моделі марок Skoda і Ford.
Що стосується назви сама улюбленої марки - то лідером продажів у другому літньому місяці стала Volkswagen Jetta. У нашому магазині завжди є в наявності захист для двигуна   Volkswagen Jetta .

Написать свой комментарий

click fraud detection