В Україні збільшили штрафи за водіння в нетверезому вигляді

22.08.2016

Верховна Рада вирішила серйозно посилити покарання для водіїв, які сідають за кермо в нетверезому вигляді. Якщо раніше загрожувало "лише" до 3400 гривень штрафу, то зараз максимальна сума стягнення становитиме до 40800 гривень.

Серйозне покарання

Якщо водій вперше порушив - йому доведеться заплатити 10200 гривень, а також - його позбавлять права керувати автомобілем на рік. За повторне порушення в наступні два роки буде стягуватися подвійний штраф - і позбавлення прав строком на три роки. Якщо ж і це не подіє на горе-водія, то третє порушення стане по-справжньому радикальним: 40200 гривень штрафу плюс заборона на водіння на десять років.

 wtrafi-22-08-16

Які перспективи
На думку експертів, які брали участь в розробці законопроекту, світовий досвід демонструє: впровадження солідних штрафів сприяє зниженню кількості аварій на 10- 15%. А в разі України, за прогнозами, ця цифра зросте ще більше.

Втім, скептики радять законотворцям для початку полагодити дороги, незадовільна якість яких також часто призводить до аварій. При цьому через неякісне покриття страждають як вітчизняні автомобілі, так і дорогі іномарки, - наприклад, Toyota. Убезпечити свій автомобіль від можливих пошкоджень легко: особливо в цьому допоможе захист на двигун Toyota , яку ви можете купити на нашому сайті.

Написать свой комментарий

click fraud detection