ЗАЗ Сенс - найкраще продається серед вітчизняних

04.04.2016

В Україні опублікували рейтинг найпопулярніших автомобілів серед українців.   За результатами конкурсу & laquo; Автомобіль року-2016. Україна & raquo; були названі переможці в 15 номінаціях. Відмінні позиції, як завжди, у Skoda Superb і Kia Sorento.

 Захист двигуна Шкода Суперб

 Захист двигуна Кіа Соренто

Крім того, був названий найпопулярніший автомобіль українського автопрому. На першому місці & ndash; ЗАЗ Сенс. Таке рішення було прийнято експертним журі, до складу якого входять автомобільні експерти і журналісти спеціалізованих видань. Всього були враховані оцінки понад 70 тисяч осіб, в тому числі 23 журналістів. При оцінці конкурсантів враховувалися багато параметрів, в тому числі & ndash; рівень продажів автомобілів. Так, вже другий рік & laquo; пальму першості & raquo; серед автомобілів українського виробництва міцно утримує ЗАЗ Сенс . Причому, найбільшою популярністю ці моделі користуються як і раніше серед жителів Києва і Київської області.

На думку експертів, ця ж модель утримає свої позиції і в наступному році: через відсутність серйозних конкурентів, які можуть запропонувати автомобіль для щоденної їзди по доступній ціні.

 Захист двигуна ЗАЗ Сенс

Захист двигуна ЗАЗ Сенс

Захист двигуна Skoda Superb

Захист двигуна   Kia Sorento 3

Написать свой комментарий

click fraud detection