Про захист двигуна Кольчуга

Нові стандарти безпеки від ТМ "Кольчуга". Інноваційні технології, десятки патентів, роки розробки, тестування, вдосконалення. Все це дозволило нам створити бездоганний захист картера двигуна.

Захист картера двигуна автомобіля - Опис

 

Безпека на вищому рівні

Система Take-Off

Ми розробили інноваційну систему Take-OFF. Вона призначена для аварійного зміщення двигуна при ДТП. Система дозволяє іншим елементам поглинати енергію після зіткнення. А сам захист "вистрибує" з кріплень при деформації кузова.

Система безпеки Take-Off - Захист двигуна Кольчуга

Підвищенне енергопоглинання

 Off-Energy - Енергопоглинаючі балки на захист двигуна Кольчуга

Балки здатні придушити енергію навіть після сильного удару, як під час наїзду на перешкоду або зіткнення при ДТП. Конструкція розроблена таким чином, що балка під час удару деформується і приймає на себе всю енергію удару. На деяких моделях захисту картера балки досягають товщини 8 мм, що дозволяє істотно погасити енергію.

 Енергопоглинаючі балки захисту картера двигуна Кольчуга

Система вентиляції

 Blow-Off: Система обдування захисту картера двигуна Кольчуга

На фронтальній частині захисту двигуна розташовуються спеціальні прорізи для забезпечення посиленого повітряного потоку. Система Blow-Off була впроваджена для запобігання перегріву двигуна і КПП, а також для відведення тепла з моторного відсіку. Під час руху повітря безперешкодно проходить через отвори. А форма прорізів дозволяє звести опір повітря на мінімум.

 Blow-Off: Система обдування захисту двигуна і кпп Кольчуга

 

Надпружність

 Bounce-Off: Система пружності захисту двигуна Кольчуга

Технологія виробництва дозволяє розмістити на захист елементи глибокого формування - додаткові ребра жорсткості. Захист оснащений елементами жорсткості Bounce в місцях найбільш ймовірного удару під час наїзду або зіткнення при ДТП.

Bounce: система надпружності захисту катера і кпп Кольчуга

Типи покриття

Standart - порошково-полімерна фарба: антикорозійне покриття, що значно збільшує термін служби захисту.

ZiPoFlex - оцинковка + порошково-полімерна фарба + лак. Сталь покривається додатковим потрійним цинко-полімерним композитом ZiPoFlex.


Зручність експлуатації

 Quick WittED: система зручного сервісного обслуговування авто

Крім гарантії безпеки і надійності захист двигуна Кольчуга максимально комфортна при експлуатації автомобіля. Під час проходження ТО, заміни масла або фільтрів вам не доведеться демонтувати весь захист. Завдяки системі Quick WittED знімати можна лише ту частину, в зоні якої будуть проводитись регламентні роботи.

 Сервісна система Quick WittED від Кольчуги

Бічний захист і додаткові крила

Одна з важливих проблем - це потрапляння пилу, вологи і бруду в моторний відсік. Особливо актуальна проблема стає під час переміщення по грунтовій дорозі і при несприятливих погодних умовах. Для того, щоб ви не турбувалися про це, ми розробили додатковий бічний захист з крилами. Вона забезпечить максимальний рівень захисту електропроводки і вузлів автомобіля в моторному відсіку. Виняткова ефективність додаткового захисту досягається при попаданні в глибоку калюжу або сніговий замет.

Додатковий захист на двигун від бруду пилу і вологи - Кольчуга

Сучасна класика

Поздовжні ребра жорсткості дозволяють тримати неймовірний рівень надійності без збільшення товщини сталевого листа. Технологія виробництва об'ємним штампуванням окремих елементів дозволило вийти на новий рівень забезпечення захисту при немислимо низькій масі виробиу.  

 Ребра жорсткості на мелевому захисті картера

Амортизація і придушення шуму

На аркуші розташовуються спеціальні амортизатори. Їм не загрожує ні спека ні мороз. Вони еластичні і безвідмовні в роботі. Ніяких сторонніх звуків під час їзди. Зі своїм завданням вони справляються на всі 100%.

 Амортизатори для придушення стороннього шуму під час їзди.

click fraud detection